Novinky | Vybavíme Vaší prodejnu

Základem všech provozoven je registrační pokladna. Vybírat můžete mezi klasickou pokladnou nebo moderní dotykovou POS pokladnou.
Klasické registrační pokladny se dělí na obchodní a restaurační. Jejich velkou předností je rychlá instalace, snadná obsluha, velká provozní spolehlivost a zpravidla i podstatně nižší pořizovací a provozní náklady.
POS pokladny jsou moderní a elegantní řešení pro řízení provozoven. Jejich software nabízí větší možnosti při práci s pokladnou, např. vedení skladového hospodářství, podrobnější evidenci tržeb, zákazníků, zaměstnanců atd.
Pokladny je možné doplnit různými typy příslušenství, např. pokladní zásuvkou, skenerem čárových kódů, čtečkou magnetických karet, zákaznickým displejem, digitální váhou nebo pokladní tiskárnou.
Oba způsoby lze použít jak pro malý obchod či restauraci s jednou pokladnou, tak i pro velké provozy nebo sítě provozoven řízené centrálně.

Na základě našich zkušeností pro Vás vybereme nejvhodnější řešení, provedeme instalaci, zaškolení obsluhy, zajistíme záruční i pozáruční servis a dodáme spotřební materiál.

zpět